0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
   
 
 
 
 
     

Reklam

Merhaba,

Mimarlık-Mühendislik-Tasarım-Kültür-Sanat alanlarında Türkiye'nin tek uzman kitapçısı YEM Kitabevi, yapı sektörü firmalarına reklam imkanı sunuyor. Aylık ortalama 100.000 sayfa gösterimi ve 10.000 ziyaretçisi ile sektör mensuplarıyla doğrudan iletişimde olan YEM Kitabevi ile aşağıdaki yntemlerle reklam işbirliği yapabilirsiniz. 

​- İnternet sitesi banner : YEMKitabevi.com anasayfasında yer alan banner alanına 728x90 px reklam alanını, aylık sabit veya dönüşümlü olarak kiralayabilirsiniz.
- Bülten banner : YEM Kitabevi kayıtlı 25.000 üyesine her hafta bülten göndermektedir. Bültende sponsor banner alanı satın alabilirsiniz. 
- Kargo paketi broşür-numune gönderimi: YEMKitabevi.com, ayda ortalama 500 kargo paketi çıkışı yapmaktadır. Kargo paketlerinin içerisinde ürün-şirket tanıtım broşürlerinizi yerleştirebiliriz.
- Fuar - Sergi sponsorluğu : YEM Kitabevi ekibi her yıl, yaklaşık 40 farklı üniversite veya fuarda satış operasyonu yürütmektedir. Binlerce öğrenci, akademisyen ve sektör profesyonelleriyle doğrudan temas halinde olan ekibimiz, şirketinizin tanıtım materyallerini satış noktalarında sergileyebilir ve dağıtabilir.

Detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için, [email protected]'a yazınız.

 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.