0

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
   
 
 
 
 
     

Akademik Üyelik

YEM KİTABEVİ'NDEN EĞİTİME, ÖĞRETİME KATKI İÇİN AKADEMİK ÜYELİK FIRSATI...

YEM Kitabevi olarak bilginin, özellikle de kitabın kolay ve uygun fiyatlarla ulaşılabilir olmasını her zaman çok önemsedik. Bu amaçla, yıllardır sizin gelemediğiniz durumlarda bile hem kitaplarımıza hem de yazarlarımıza doğrudan ulaşabilmeniz için şehrinize, üniversitenize kadar geldik, geliyoruz, geleceğiz de.

Özellikle akademisyen ve öğrenci okurlarımızın mesleki gelişim ve öğrenimleri için kitaplara uygun fiyatlarla ulaşabilmesinin yaşamsal önem taşıdığını düşünüyoruz. Size gelemediğimiz durumlarda akademisyen ve öğrencilerin kitaplara en uygun koşullarla ulaşabilmesi için yepyeni bir uygulamayı hayata geçiriyoruz. 

AKADEMİK ÜYELİK yoluyla, siz değerli öğrenci ve akademisyenlerimiz kitaplarınızı artık özel indirimlere ve kampanya fırsatlarına ek olarak +%10 daha indirimli satın alabileceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey, mensup olduğunuz üniversite tarafından verilen edu.tr” uzantılı e-mail adresinizle yemkitabevi.com'a üye olmak. Hepsi bu kadar. Keyifli okumalar dileriz.

Buraya tıklayarak, hemen şimdi üyeliğinizi başlatabilirsiniz.


ÖNEMLİ NOTLAR: 

·          

·         * Sitemize önceden farklı e-mail adresiyle üye olduysanız, üyeliğinizi güncellemeniz size Akademik Üye indirimi sağlamayacaktır. Bu durumda, [email protected] adresine konuyla ilgili bir mesaj göndermenizi rica edeceğiz. Mesajınızı edu.tr adresinizden göndermeniz, kimliğinizi doğrulayabilmemiz açısından önemli, lütfen dikkat ediniz. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir.

·          

·         * Sitemize edu.tr uzantılı adresinizle giriş yaptığınızda, görüntüleyeceğiniz fiyatlar "Akademik İndirim" uygulanmış fiyatlardır. Sepet veya ödeme aşamasında fazladan bir indirim yapılmaz. İndirimi teyit etmek için, üye çıkışı yaparak tekrar incelemeniz yeterli olacaktır.

·          

·         * YEM Kitabevi çok özel durumlarda ya da kampanyalarda ekstra +10 indirim oranını değiştirme ya da kullandırmama hakkını saklı tutar.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.