SEPETİNİZ BOŞ
   
 
 
 
 
     

Akademik Üyelik Avantajları | YEM Kitabevi

YEM KİTABEVİ'NDEN EĞİTİME, ÖĞRETİME KATKI İÇİN AKADEMİK ÜYELİK FIRSATI...

YEM Kitabevi olarak bilginin, özellikle de kitabın kolay ve uygun fiyatlarla ulaşılabilir olmasını her zaman çok önemsedik. Bu amaçla, yıllardır sizin gelemediğiniz durumlarda bile hem kitaplarımıza hem de yazarlarımıza doğrudan ulaşabilmeniz için şehrinize, üniversitenize kadar geldik, geliyoruz, geleceğiz de.

 

Özellikle akademisyen ve öğrenci okurlarımızın mesleki gelişim ve öğrenimleri için kitaplara uygun fiyatlarla ulaşabilmesinin yaşamsal önem taşıdığını düşünüyoruz. Size gelemediğimiz durumlarda akademisyen ve öğrencilerin kitaplara en uygun koşullarla ulaşabilmesi için yepyeni bir uygulamayı hayata geçiriyoruz. 

 

AKADEMİK ÜYELİK yoluyla, siz değerli öğrenci ve akademisyenlerimiz, tüm kitaplarda geçerli olmak üzere, kitaplarınızı artık özel indirimlere ve kampanya fırsatlarına ek olarak +%10 daha indirimli satın alabileceksiniz.

 

Özel koşullar yok, seçili kitap yok, zaman kısıtlaması yok, sayı sınırlaması yok.

 

Yapmanız gereken tek şey, mensup olduğunuz üniversite tarafından verilen edu.tr” uzantılı e-mail adresinizle yemkitabevi.com'a üye olmak. Hepsi bu kadar. Keyifli okumalar dileriz.

Buraya tıklayarak, hemen şimdi üyeliğinizi başlatabilirsiniz.